AirExpress
enrude
AirExpress

Блог

Графік роботи під час травневих свят

Графік роботи під час травневих свят
Наближаються травневі свята, і я хочу побажати Вам скористатися цією можливістю провести багато щасливих моментів із сім'єю та друзями. Традиційно звертаю Вашу увагу на графік роботи Київської митниці в святковий період, а також хочу нагадати, що ми готові відповісти на Ваші запити в режимі 24/7.
 
З найкращими побажаннями,
Максим Андрєєв
26 квітня, 2016

Графік роботи у новорічні та різдвяні свята

Графік роботи у новорічні та різдвяні свята

Наближаються новорічні та різдвяні свята, і я хочу скористатися цією можливістю подякувати всім нашим клієнтам за плідну співпрацю. Бажаю всім усього найкращого у Новому році, а щоб Ваш святковий період не затьмарювали жодні проблеми, пропоную Вашій увазі графік роботи ТОВ "Ейр Експрес" та Київської міської митниці ДФСУ (митний пост спеціалізований ВМО №3) у святковий період 2016.

З найтеплішими побажаннями,

Максим Андрєєв

17 грудня, 2015

Слово директора

Слово директора

Вже 16 років ми надаємо наші послуги на ринку транспортних перевезень, і ми намагаємося якнайкраще відповідати усім міжнародним стандартам і максимально задовольняти потреби наших партнерів.  Я дуже радий вітати Вас на нашому оновленому сайті. Ми намагалися зробити цей сайт доступним та інформативним, і маємо надію, що Ви зможете знайти тут усю інформацію, яка Вас цікавить. Також будемо раді відповісти на всі Ваші запитання, які Ви можете залишити на нашому сайті, або зателефонувати за номером, який Ви можете знайти в контактах.

Завжди Вам раді і розраховуємо на плідну співпрацю.

Максим Андрєєв

Генеральний директор

28 жовтня, 2015